نوسازی و بازسازی ساختمان
2021/03/10
landscaping
2021/03/10

طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی با گستره ای وسیع که هر روز حوضه هایی جدید به آن افزوده میشود در واقع رشته ای است بسیار جامع که اطلاعات زیادی را در شاخه های مختلف می طلبد. هنر یکی از اصول دکوراسیون می باشد که برای آراستن یک محیط به آن نیاز داریم با این حال هنر با تمام وسعت خود تنها بخشی از نیازهای یک پروژه دکوراسیون را پاسخگوست.

گروه ریکو با کادری مجرب در زمینه طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی ، دیزاین محیط و همچنین بازسازی و نوسازی خانه میتواند همراه شما باشد تا دکوری خاص و دیزاینی متفاوت برای مغازه ، شرکت حتی محل سکونت یا ویلای تفریحی شما به صورت 3D ارایه دهد تا دیدی بهتر نسبت به تمام شده کار قبل از اجرا داشته باشید و در زمینه اجرا شما را یاری رسانی کنیم تا طرح درخواستی به نحو احسن اجرا شود.


خدمات طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

+ نوسازی خانه و اجرای دکوراسیون داخلی محیط مسکونی، تجاری، اداری و…
+ طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی منزل
+ طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه
+ طراحی سه بعدی فضای سبز
+ طراحی نمای ساختمان
+ طراحی سازه پروژه های معمار

شاید برای یک طرح زیبا از دکوراسیون بایست روانشناسی نیز بدانیم. باید بدانیم که تنها زمانی زیبایی اشیاء به نهایت خود نشان داده می شود و در محیط درک میشود که هر چیز در جای خود قرار گیرد. به طور مثال اگر در بازسازی فضایی بخواهیم از رنگی استفاده کنیم ممکن است یک رنگ در محیطی زیبا دیده شود و در محیطی دیگر ناخوشایند باشد و این حس خوب یا بد نه به ذات رنگ که به قرار گیری و همخوانی با محیط پیرامونش وابسته است. گاهی سیاه زیباترین رنگ است و گاهی سفید زشت ترین رنگ محیط می شود.

این امر در استفاده ما از متریال های مختلف نیز صادق است. گاهی باید از سنگ استفاده کنیم گاهی از چوب یا آهن یا هزاران ماده و متریال های مختلف و این هنر یک طراح است که با دانش خود بتواند متریال های مختلف را که در برخی موارد دارای تضاد ماهیتی با هم می باشند را نیز به طریقی زیبا در کنار هم قرار دهد که بخشی از یک موضوع واحد گردند.

فارسی
Call Now Button