تاریخچه ریونیک

ریونیک در سال ۱۳۹۶ بر پایه تجربه و سابقه پروژه های عظیمی که اعضای آن در ۱۶ سال اخیر و قبل از تشکیل گروه ریونیک انجام داده بودند، با مدیریت جناب آقای مهندس امیر عبداله زاده میلانی پا به عرصه فعالیت نهاد. از همان ابتدا اهداف بزرگی را در سر می پروراند که تا به امروز با لطف و عنایت پروردگار و همت عوامل ریونیک به برخی از آن دست یافته است.

درباره ریونیک

ریونیک فلسفه خود را بر پایه دو مفهوم نوسازی (Renovation) و منحصربفردبودن (unique) بنا نهاده است؛ از این رو تمام کاری که در ریونیک انجام می پذیرد، از این دو مفهوم نشأت می گیرد؛ چراکه برای گروه ریونیک، فارغ از تمام دغدغه های اقتصادی و اجتماعی امروز، این فلسفه کاربردی و لازم الاجراست و این دو مفهوم نه فارغ از یکدیگر بلکه بطور کامل برای تیم ریونیک در هم آمیخته است.
بازگویی این نکته دارای اهمیت است که واژه نوسازی برای ریونیک نه به معنای بازسازی صرف و نه دوباره کاریست. ساخت و ساز با ایده های خلاقانه، مفهوم موشکافانه تری از فلسفه مذکور است.

چرا ریونیک

کسانیکه با ریونیک کار کرده اند به خوبی این خصوصیت را درک می کنند. ایده‌های خلاقانه و ایجاد فضاسازی ساده، زیبا و منحصربه فرد از خصوصیات ریونیک است. هیچ دو پروژه ای در ریونیک وجود ندارد که شبیه به هم باشد یا از دیگری متمایز نباشد. وقتی صحبت از اجرای کار خاص منطبق بر بودجه مشتری به میان می آید، ریونیک حرف‌هایی برای گفتن دارد.

مجوزهای ریونیک
فارسی
Call Now Button