renovation and reconstruction of the building
2021/03/10
روف گاردن
2021/03/11

دیتا سنتر

فناوری اطلاعات یکی از پنج عامل حیاتی موفقیت یا شکست کسب‌وکار است. این عامل در صورت بهره‌برداری خلاقانه، می‌تواند علاوه بر تسهیل دستیابی به اهداف کسب‌وکار، اساس آن را نیز تغییری بنیادی دهد.

رویکرد ما، توانمندسازی سازمان‌های کوچک و بزرگ در بهره‌برداری از بهترین و به‌روزترین فناوری‌های ICT دنیاست که به پیشگیری از هدررفت منابع سازمان‌ها می‌انجامد. ریونیک با دقت و سرعتی بالا، همه نیازهای فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان‌ها را با مجموعه‌ای از راهکارهای جامع و یکپارچه‌ی خود رفع کرده و آنها را در افزایش بازدهی، امنیت و قابلیت اطمینان یاری می‌کند. به‌این‌ترتیب، سازمان‌ها و صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با واگذاری تأمین این خدمات به ریونیک، بر فعالیت‌های اصلی و توسعه‌ای کسب‌وکار خود بیشتر تمرکز کنند.

ریونیک با پایش پیوسته‌ی سلامت و بازدهی تجهیزات IT سازمان‌ها، سرمایه‌گذاری آنها را در این حوزه پیش‌بینی‌پذیرتر و مطمئن‌تر می‌کند. کاهش ریسک داده‌ها و ارتقای امنیت آنها، ثبات و وفاداری مشتریان ما را به‌ارمغان می‌آورد.

شهرت و افتخار ریونیک، به‌عنوان مطرح‌ترین نام در حوزه‌ی مراکز داده و ارائه‌دهنده‌ی خدمات و راهکارهای جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات، متکی بر توانایی پیش‌بینی، تطابق و مدیریت تغییرات سریع فناوری و مدیریت تأثیرات آن بر کسب‌وکارهاست.

فارسی
Call Now Button